QS61XXO24
APEM Inc.
Prodotto No:
QS61XXO24
Descrizione:
INDICATOR 6MM FIXED ORA 24V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.20mm Dia