QS63YYRG24
APEM Inc.
Prodotto No:
QS63YYRG24
Descrizione:
PANEL MOUNT RED/GRN LED INDICATO
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 20mcd Green, 25mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 7.20mm Dia