Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS70261A-17TF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC SRAM 256KBIT 58MHZ
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
9
$34.3425
$309.0825
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 58 MHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Organization | 16K x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | - |
| Series | QS70261A |
| Write Cycle Time - Word, Page | 17ns |
| Access Time | 17 ns |
| Memory Size | 256Kbit |
| Package / Case | 100-TQFP |
| Technology | SRAM |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | QS70261A |