Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS7201-20P
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC FIFO ASYNC 512X9 20NS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
66
$4.3795
$289.047
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| FWFT Support | No |
| Retransmit Capability | Yes |
| Current - Supply (Max) | 60mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Bus Directional | - |
| Series | - |
| Function | Asynchronous |
| Access Time | 20ns |
| Data Rate | 33MHz |
| Memory Size | 4.5K (512 x 9) |
| Package / Case | - |
| Programmable Flags Support | No |
| Expansion Type | Depth, Width |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | QS7201 |