Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS725420A-30TF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC FIFO SYNC 512X36 20NS 144QFP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
8
$36.2235
$289.788
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| FWFT Support | No |
| Retransmit Capability | Yes |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Bus Directional | Bi-Directional |
| Series | - |
| Function | Synchronous |
| Access Time | 20ns |
| Data Rate | - |
| Memory Size | 18K (512 x 36) |
| Package / Case | 144-QFP |
| Programmable Flags Support | Yes |
| Expansion Type | - |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | QS725420A |