Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS74FCT239ATP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC DECODER 2 X 4:2
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 2 x 4:2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | QS74FCT239 |
| Type | Decoder |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 12mA, 32mA |
| Base Product Number | 74FCT239 |