Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS74FCT257TS1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MULTIPLEXER 1 X 8:4
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
257
$1.1115
$285.6555
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Independent Circuits | 4 |
| Circuit | 1 x 8:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | QS74FCT257 |
| Type | Multiplexer |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 12mA, 32mA |
| Base Product Number | 74FCT257 |