Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS74FCT2X373CTQ2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS DRIVER 5V 128KX36 7.5NS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
133
$2.1565
$286.8145
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 16 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Bus Driver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | -, 64mA |
| Base Product Number | 74FCT2X373 |