Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS75836-25QF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC SRAM 288KBIT 40MHZ
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
9
$34.846
$313.614
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 40 MHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Organization | 8K x 36 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | - |
| Series | QS75836 |
| Write Cycle Time - Word, Page | 25ns |
| Access Time | 25 ns |
| Memory Size | 288Kbit |
| Package / Case | 208-QFP |
| Technology | SRAM |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | QS75836 |