QS81XXHW220
APEM Inc.
Prodotto No:
QS81XXHW220
Descrizione:
INDICATOR 8MM FIXED HI WHT 220V
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 10.00mm Dia