QS81XXHY220
APEM Inc.
Prodotto No:
QS81XXHY220
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 220V
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 380mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 10.00mm Dia