QS81XXO24
APEM Inc.
Prodotto No:
QS81XXO24
Descrizione:
INDICATOR 8MM FIXED ORA 24V SLDR
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia