QS81XXY24
APEM Inc.
Prodotto No:
QS81XXY24
Descrizione:
INDICATOR 8MM FIXED YEL 24V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia