APEM Inc.
Prodotto No:
QS83XXHR110
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INDICATOR 8MM FIXED HI RED 110V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.4735
$12.4735
10
$9.0478
$90.478
100
$7.476595
$747.6595
500
$6.54797
$3273.985
1000
$6.190808
$6190.808
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 45° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.315" (8.00mm) |
| Millicandela Rating | 6000mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | QS |
| Type | LED |
| Voltage | 110V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 6mA |
| Lens Size | 10.00mm Dia |
| Base Product Number | QS83XX |