Qualtek
Prodotto No:
QSEC150-75/36-01-QB40
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HEATSHRINK CAP BLACK 75/36MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | - |
| Material | - |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.417" (35.99mm) |
| Series | QSEC |
| Large Diameter Supplied | 2.953" (75.00mm) |
| Type | Cap |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | Qualtek |
| Large Recovered Length | - |
| Features | Adhesive Coating, UV Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | - |
| Total Length Recovered | 4.724" (120.00mm) |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | QSEC150 |