Casa / Crystals / QT1C-32.768KDZF-T
minImg
QT1C-32.768KDZF-T
QST
Prodotto No:
QT1C-32.768KDZF-T
Produttore:
QST
Descrizione:
1.6X1.0 - 32.768KHZ 20PPM @25C -
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Ratings -
Series QT1C
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz