Casa / Crystals / QT1CS-32.768KDZB-T
minImg
QT1CS-32.768KDZB-T
QST
Prodotto No:
QT1CS-32.768KDZB-T
Produttore:
QST
Descrizione:
1.2X1.0 - 32.768KHZ 20PPM @25C 6
In magazzino : 5080
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Ratings -
Series QT1CS
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz