QST
Prodotto No:
QT2CL-32.768KDZB-T
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
2.0X1.2 - 32.768KHZ 20PPM @25C 6
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.817
$0.817
10
$0.7125
$7.125
50
$0.63365
$31.6825
100
$0.5187
$51.87
500
$0.4389
$219.45
1000
$0.38
$380
5000
$0.33535
$1676.75
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 6pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kOhms |
| Ratings | - |
| Series | QT2CL |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | QST |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |