QST
Prodotto No:
QT2M-32.768KDZC-T
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
8.0X3.8 - 32.768KHZ 20PPM @25C 9
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.57
$5.7
50
$0.5073
$25.365
100
$0.41515
$41.515
500
$0.3515
$175.75
1000
$0.304
$304
5000
$0.26885
$1344.25
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 9pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 kOhms |
| Ratings | - |
| Series | QT2M |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | QST |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |