Casa / Crystals / QT2M-32.768KDZY-T
minImg
QT2M-32.768KDZY-T
QST
Prodotto No:
QT2M-32.768KDZY-T
Descrizione:
8.0X3.8 - 32.768KHZ 20PPM @25C 7
Guida per l'utente
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Ratings -
Series QT2M
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz