Casa / Crystals / QT325G-33.333MAGV-T
minImg
QT325G-33.333MAGV-T
QST
Prodotto No:
QT325G-33.333MAGV-T
Produttore:
QST
Descrizione:
3.2x2.5 XTAL 30ppm 50ppm 8pF
In magazzino : 2980
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series QT325G
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 33.333 MHz