QST
Prodotto No:
QT325S-40.000MEEQ-T
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
3.2X2.5 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.475
$4.75
50
$0.42275
$21.1375
100
$0.3458
$34.58
500
$0.2926
$146.3
1000
$0.25365
$253.65
5000
$0.2242
$1121
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | QT325S |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | QST |
| Frequency | 40 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |