Casa / Crystals / QT3C-32.768KDZF-T
minImg
QT3C-32.768KDZF-T
QST
Prodotto No:
QT3C-32.768KDZF-T
Produttore:
QST
Descrizione:
3.0X1.5 - 32.768KHZ 20PPM @25C 1
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series QT3C
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz