QST
Prodotto No:
QT3CD-32.768KEZY-T
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
3.2x1.5 XTAL 10ppm 7pF
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.627
$0.627
10
$0.54625
$5.4625
50
$0.4864
$24.32
100
$0.39805
$39.805
500
$0.3363
$168.15
1000
$0.29165
$291.65
5000
$0.25745
$1287.25
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 7pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kOhms |
| Ratings | - |
| Series | QT3CD |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | QST |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |