Casa / Crystals / QT49-15.000MABK-B
minImg
QT49-15.000MABK-B
QST
Prodotto No:
QT49-15.000MABK-B
Produttore:
QST
Descrizione:
HC49 30PPM @25C 50PPM (-20 TO 7
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Ratings -
Series QT49
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr QST
Frequency 15 MHz