QST
Prodotto No:
QT49-16.000MBXT-B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HC49 50PPM @25C 50PPM (-10 TO 6
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Load Capacitance | - |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Height - Seated (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | QT49 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | QST |
| Frequency | 16 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |