Casa / Crystals / QT49-60.000MBBK-B
minImg
QT49-60.000MBBK-B
QST
Prodotto No:
QT49-60.000MBBK-B
Descrizione:
HC49 50PPM @25C 50PPM (-20 TO 7
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr QST
Frequency 60 MHz