Casa / Crystals / QT49S-35.328MAAE-T
minImg
QT49S-35.328MAAE-T
QST
Prodotto No:
QT49S-35.328MAAE-T
Produttore:
QST
Descrizione:
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series QT49S
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr QST
Frequency 35.328 MHz