Casa / Crystals / QT49S-3.6864MAAE-T
minImg
QT49S-3.6864MAAE-T
QST
Prodotto No:
QT49S-3.6864MAAE-T
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Mfr QST
Frequency 3.6864 MHz