Casa / Crystals / QT49S-7.680MBBK-T
minImg
QT49S-7.680MBBK-T
QST
Prodotto No:
QT49S-7.680MBBK-T
Descrizione:
HC49 50PPM @25C 50PPM (-20 TO 7
In magazzino : 316
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 50
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr QST
Frequency 7.68 MHz