Casa / Crystals / QT4C-32.768KDZF-T
minImg
QT4C-32.768KDZF-T
QST
Prodotto No:
QT4C-32.768KDZF-T
Descrizione:
4X1.5 - 32.768KHZ 20PPM @25C 12.
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series QT4C
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz