Samtec Inc.
Prodotto No:
QTE-020-02-C-D-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.713
$15.713
10
$13.6211
$136.211
25
$12.91012
$322.753
65
$12.722989
$826.994285
130
$11.22615
$1459.3995
260
$10.47773
$2724.2098
455
$10.253217
$4665.213735
975
$9.72932
$9486.087
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.286" (7.26mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTE |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QTE-020 |