QTH-020-07-L-D-DP-A
Samtec Inc.
Prodotto No:
QTH-020-07-L-D-DP-A
CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD
In magazzino : 123
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Number of Positions 40
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.954" (24.23mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.020" (0.50mm)
Connector Type Differential Pair Array, Male
Features Board Guide, Ground Bus (Plane)
Mated Stacking Heights 25mm