Samtec Inc.
Prodotto No:
QTH-060-07-L-D-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HDR 120POS SMD GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$27.1035
$27.1035
10
$23.73575
$237.3575
36
$22.710016
$817.560576
72
$21.977328
$1582.367616
108
$21.244726
$2294.430408
252
$20.072636
$5058.304272
468
$19.48659
$9119.72412
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.954" (24.23mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTH |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 25mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QTH-060 |