Casa / Oscillators / QTM216-66.000MDE-T
minImg
QTM216-66.000MDE-T
QST
Prodotto No:
QTM216-66.000MDE-T
Descrizione:
2.0X1.6 1.8V 50PPM (-40 TO 85C)
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM216
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 66 MHz