Casa / Oscillators / QTM252J-24.000MDJ-T
minImg
QTM252J-24.000MDJ-T
QST
Prodotto No:
QTM252J-24.000MDJ-T
Descrizione:
2.5x2.0 XO 1.8V 50ppm
In magazzino : 2000
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 24 MHz