QST
Prodotto No:
QTM252J-6.000MBJ-T
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
XTAL OSC XO 6.0000MHZ CMOS SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.634
$1.634
10
$1.425
$14.25
50
$1.2673
$63.365
100
$1.03645
$103.645
500
$0.8778
$438.9
1000
$0.76
$760
5000
$0.6707
$3353.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 22mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q100 |
| Series | QTM252J |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | CMOS |
| Mfr | QST |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 6 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |