Casa / Oscillators / QTM325-12.288MDE-T
minImg
QTM325-12.288MDE-T
QST
Prodotto No:
QTM325-12.288MDE-T
Descrizione:
XTAL OSC XO 12.2888MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 12.288 MHz