Casa / Oscillators / QTM325-24.576MCE-T
minImg
QTM325-24.576MCE-T
QST
Prodotto No:
QTM325-24.576MCE-T
Descrizione:
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz