Casa / Oscillators / QTM325-75.000MBD-T
minImg
QTM325-75.000MBD-T
QST
Prodotto No:
QTM325-75.000MBD-T
Descrizione:
XTAL OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.181" (4.59mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.307" L x 1.850" W (84.00mm x 47.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 75 MHz