Casa / Oscillators / QTM325D-25.000MBE-T
minImg
QTM325D-25.000MBE-T
QST
Prodotto No:
QTM325D-25.000MBE-T
Descrizione:
3.2X2.5 LVDS 3.3V 50PPM (-40~85C
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM325D
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz