Casa / Oscillators / QTM532-62.500MCE-T
minImg
QTM532-62.500MCE-T
QST
Prodotto No:
QTM532-62.500MCE-T
Descrizione:
XTAL OSC XO 62.5000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 62.5 MHz