Casa / Oscillators / QTM750-98.304MCE-T
minImg
QTM750-98.304MCE-T
QST
Prodotto No:
QTM750-98.304MCE-T
Descrizione:
XTAL OSC XO 98.3040MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 98.304 MHz