Samtec Inc.
Prodotto No:
QTS-025-01-L-D-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.578
$12.578
10
$11.1511
$111.511
25
$10.72246
$268.0615
40
$10.293488
$411.73952
96
$9.721664
$933.279744
288
$8.863861
$2552.791968
480
$8.291999
$3980.15952
960
$7.605766
$7301.53536
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.160" (4.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTS |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QTS-025 |