Samtec Inc.
Prodotto No:
QTS-075-02-L-D-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HDR 150POS SMD GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$19.4275
$19.4275
10
$16.834
$168.34
25
$15.95544
$398.886
42
$15.724305
$660.42081
84
$13.874408
$1165.450272
252
$12.949402
$3263.249304
462
$12.671926
$5854.429812
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 150 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTS |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QTS-075 |