Casa / Oscillators / QTS532-25.000MBF-T
minImg
QTS532-25.000MBF-T
QST
Prodotto No:
QTS532-25.000MBF-T
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTS532
Function -
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz