Casa / Oscillators / QTS532C-24.576MBF-T
minImg
QTS532C-24.576MBF-T
QST
Prodotto No:
QTS532C-24.576MBF-T
Descrizione:
XTAL OSC VCTCXO 24.5760MHZ CMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz