Casa / Oscillators / QTT252-26.000MCS-T
minImg
QTT252-26.000MCS-T
QST
Prodotto No:
QTT252-26.000MCS-T
Produttore:
QST
Descrizione:
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTT252
Function Amplitude Control
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output Clipped Sine Wave
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz