Fairchild Semiconductor
Prodotto No:
QVE00120
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LOGIC OUTPUT SLOTTED SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
370
$0.7695
$284.715
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Response Time | 70ns |
| Sensing Distance | 0.197" (5mm) |
| Output Configuration | NPN - Open Collector, Buffer |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 5 mA |
| Product Status | Active |
| Series | OPTOLOGIC® |
| Package / Case | Module, PC Pins, Slot Type |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 16V |
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | QVE001 |