Casa / Oscillators / QVMQF326P33-2.5B-187.500
minImg
QVMQF326P33-2.5B-187.500
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
QVMQF326P33-2.5B-187.500
Descrizione:
XO VCTCXO 187.5000MHZ LVPECL
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 43mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 187.5 MHz